کد نظام پزشکی

93755

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار ۱، روبه روی پرستار ۱/۸، ساختمان پزشکان پردیس،

تلفن:05138401718

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهشید پهلوانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر مهشید پهلوانی
دکتر مهشید پهلوانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهشید پهلوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهشید پهلوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهشید پهلوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهشید پهلوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهشید پهلوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید پهلوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهشید پهلوانی کجا است؟
دکترمهشید پهلوانی مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهشید پهلوانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهشید پهلوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید پهلوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهشید پهلوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهشید پهلوانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهشید پهلوانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهشید پهلوانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید پهلوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهشید پهلوانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهشید پهلوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهشید پهلوانی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهشید پهلوانیدکترمهشید پهلوانی dr mahshid pahlavani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر مهشید پهلوانی در مشهد، بلوار احمدآباد، پرستار ۱، روبه روی پرستار ۱/۸، ساختمان پزشکان پردیس، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهشید پهلوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138401718 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهشید پهلوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهشید پهلوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهشید پهلوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهشید پهلوانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهشید پهلوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.