دکتر معصومه علی اکبرزاده

دکتر معصومه علی اکبرزاده

تخصص داخلی

مشهد
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

100777

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان پرستار

آدرس:

مشهد، بین پرستار 5 و 7، ساختمان ایران مهر، طبقه 2

تلفن:05138420400

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه علی اکبرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه علی اکبرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پرستار
دکتر معصومه علی اکبرزاده
دکتر معصومه علی اکبرزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه علی اکبرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه علی اکبرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه علی اکبرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه علی اکبرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه علی اکبرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه علی اکبرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه علی اکبرزاده کجا است؟
دکترمعصومه علی اکبرزاده مطب خیابان پرستار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر معصومه علی اکبرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه علی اکبرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه علی اکبرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه علی اکبرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه علی اکبرزاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه علی اکبرزاده چه زمانی است؟
دکتر معصومه علی اکبرزاده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه علی اکبرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه علی اکبرزاده چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر معصومه علی اکبرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه علی اکبرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر معصومه علی اکبرزادهدکترمعصومه علی اکبرزاده dr masumeh ali akbar zade از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر معصومه علی اکبرزاده در مشهد، بین پرستار 5 و 7، ساختمان ایران مهر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه علی اکبرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138420400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه علی اکبرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه علی اکبرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه علی اکبرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه علی اکبرزاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه علی اکبرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.