%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین میدان کتاب و چهارراه سرو، سیسمونی بهشت کودکان، روبه روی بانک صادرات، پلاک 121، طبقه دوم

تلفن:09190027571

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیلا افشاریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیلا افشاریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

محمد امین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سالهاست با پزشکان بخصوص متخصصین در تماس بوده ام و در نهایت سومین جلسه است که با دکتر افشاریان مشاوره داشته ام. در نهایت ایشون را در اولویت مراجعاتم می دانم.

ملیحه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بدون توجه به عوارض قرص ها تجویز میکنن برای بیمار و بیمارو از عوارض قرص مطلع نمیکنن ، بیمار دچار تپش قلب و افت فشار بسیار شدید گرفتن مجبور شد قرصاشو قطع کنه

ملینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربون و دلنشین بودند و تجویز دارو و نحوه برخورد عالی

نازنین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک ماهر و باحوصله و همچنین خیلی به روز هستند. داروهای بسیار درست و مناسب حال بیمار تجویز میکنند. ما که خیلی راضی هستیم.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالي

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شیلا افشاریان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیلا افشاریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیلا افشاریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیلا افشاریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیلا افشاریان چقدر است؟
هزینه ویزیت شیلا افشاریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیلا افشاریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیلا افشاریان کجا است؟
دکتر شیلا افشاریان 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیلا افشاریان را ببینید.
+
آیا دکتر شیلا افشاریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیلا افشاریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیلا افشاریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیلا افشاریان متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیلا افشاریان چه زمانی است؟
دکتر شیلا افشاریان از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیلا افشاریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیلا افشاریان چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر شیلا افشاریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیلا افشاریان 5 از 5 است.

درباره دکتر شیلا افشاریاندکتر شیلا افشاریان dr shila afsharian از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر شیلا افشاریان در تهران، سعادت آباد، سرو غربی، بین میدان کتاب و چهارراه سرو، سیسمونی بهشت کودکان، روبه روی بانک صادرات، پلاک 121، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیلا افشاریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09190027571 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیلا افشاریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیلا افشاریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیلا افشاریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیلا افشاریان متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیلا افشاریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.