دکتر ساناز کبیری

دکتر ساناز کبیری

تخصص پزشکی ورزشی

شهریار

کد نظام پزشکی

126972

درباره‌پزشک

-دکتر ساناز کبیری

-متخصص پزشکی ورزشی

-بورد تخصصی از دانشگاه تهران

- کنترل دردهای عضلانی اسکلتی( کمر، زانو، گردن، شانه .... ) با ورزش درمانی و طب سوزنی

- کنترل وزن با ارائه رژیم غذایی، نسخه ورزشی و طب سوزنی

- ارزیابی ترکیب بدنی با دستگاه بادی آنالیزور

- تجویز نسخه ورزشی برای بیماری های مزمن( دیابت، فشارخون بالا، بیماری قلبی و .... )

- تجویز نسخه ورزشی آب درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پزشکی ورزشی

اطلاعات مطب میدان فرمانداری

آدرس:

شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه 8، واحد 25

تلفن:02165275710

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساناز کبیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ساناز کبیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساناز کبیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساناز کبیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساناز کبیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساناز کبیری چقدر است؟
هزینه ویزیت ساناز کبیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز کبیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساناز کبیری کجا است؟
دکتر ساناز کبیری 1 مطب در مطب میدان فرمانداری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساناز کبیری را ببینید.
+
آیا دکتر ساناز کبیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز کبیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساناز کبیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساناز کبیری متخصص پزشکی ورزشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساناز کبیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ساناز کبیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساناز کبیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساناز کبیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ساناز کبیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساناز کبیری 0 از 5 است.

درباره دکتر ساناز کبیریدکتر ساناز کبیری dr sanaz kabiri از دکترهای متخصص پزشکی ورزشی شهریار هستند. مطب دکتر ساناز کبیری در شهریار، ابتدای خیابان ولیعصر، برج پارسیان، طبقه 8، واحد 25 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساناز کبیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165275710 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساناز کبیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساناز کبیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساناز کبیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساناز کبیری متخصص پزشکی ورزشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشکی ورزشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساناز کبیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.