دکتر مرتضی معنوی فر

دکتر مرتضی معنوی فر

تخصص قلب و عروق

مشهد

کد نظام پزشکی

81845
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، احمدآباد، نبش پرستار۱، ساختمان سپهر پارسیان

تلفن:05138460203

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرتضی معنوی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی معنوی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشکه خوبی هستند.

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص شان خوب بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرتضی معنوی فرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی معنوی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی معنوی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی معنوی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی معنوی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی معنوی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی معنوی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی معنوی فر کجا است؟
دکتر مرتضی معنوی فر 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی معنوی فر را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی معنوی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی معنوی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی معنوی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی معنوی فر متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی معنوی فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی معنوی فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی معنوی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی معنوی فر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مرتضی معنوی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی معنوی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی معنوی فردکتر مرتضی معنوی فر dr morteza manavi far از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر مرتضی معنوی فر در مشهد، احمدآباد، نبش پرستار۱، ساختمان سپهر پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی معنوی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138460203 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی معنوی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی معنوی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی معنوی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی معنوی فر متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی معنوی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.