دکتر فرید ناظری

دکتر فرید ناظری

پزشک عمومی

رشت

کد نظام پزشکی

146819

درباره‌پزشک

پوست ، مو ، زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت

آدرس:

رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون)

تلفن:01333621530

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرید ناظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرید ناظری
نوبت مطب درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت
رزرو آنلاین نوبت
رشت - ، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون)
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 29 فروردین ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرید ناظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرید ناظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرید ناظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرید ناظری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرید ناظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ناظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرید ناظری کجا است؟
دکتر فرید ناظری 1 مطب در درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرید ناظری را ببینید.
+
آیا دکتر فرید ناظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ناظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرید ناظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرید ناظری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرید ناظری چه زمانی است؟
دکتر فرید ناظری از روز چهارشنبه 29 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ناظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرید ناظری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرید ناظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرید ناظری 0 از 5 است.

درباره دکتر فرید ناظریدکتر فرید ناظری dr farid nazeri از دکترهای متخصص عمومی رشت هستند. مطب دکتر فرید ناظری در رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرید ناظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333621530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرید ناظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرید ناظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرید ناظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرید ناظری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرید ناظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.