تینا قربان نژاد

تینا قربان نژاد

کارشناس مامایی

رشت

کد نظام پزشکی

م_35371

درباره‌پزشک

معاینه پستان

مشاوره قبل و بعد از ازدواج

مراقبت های دوران بارداری

درمان بیماری های زنان

تست پاپ اسمیر

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت

آدرس:

رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون)

تلفن:01333621530

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • کمیته امداد

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران تینا قربان نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از تینا قربان نژاد
نوبت مطب درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت
رزرو آنلاین نوبت
رشت - رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون)

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت تینا قربان نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تینا قربان نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد تینا قربان نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت تینا قربان نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت تینا قربان نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل تینا قربان نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب تینا قربان نژاد کجا است؟
دکتر تینا قربان نژاد 1 مطب در درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل تینا قربان نژاد را ببینید.
+
آیا تینا قربان نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تینا قربان نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
تینا قربان نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تینا قربان نژاد متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد تینا قربان نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر تینا قربان نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل تینا قربان نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از تینا قربان نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به تینا قربان نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی تینا قربان نژاد 0 از 5 است.

درباره تینا قربان نژاددکتر تینا قربان نژاد tina ghorban nezhad از دکترهای متخصص مامایی رشت هستند. مطب تینا قربان نژاد در رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب تینا قربان نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333621530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام تینا قربان نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی تینا قربان نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط تینا قربان نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از تینا قربان نژاد متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد تینا قربان نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.