دکتر مهسا نسیمی دوست

دکتر مهسا نسیمی دوست

پزشک عمومی

رشت

کد نظام پزشکی

142182

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت

آدرس:

رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون)

تلفن:01333621530

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • جانبازان
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا نسیمی دوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت
دکتر مهسا نسیمی دوست
دکتر مهسا نسیمی دوست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا نسیمی دوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا نسیمی دوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا نسیمی دوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا نسیمی دوست چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا نسیمی دوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نسیمی دوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا نسیمی دوست کجا است؟
دکترمهسا نسیمی دوست درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهسا نسیمی دوست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا نسیمی دوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نسیمی دوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا نسیمی دوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا نسیمی دوست متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا نسیمی دوست چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهسا نسیمی دوست تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نسیمی دوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا نسیمی دوست چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهسا نسیمی دوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا نسیمی دوست 0 از 5 است.

درباره دکتر مهسا نسیمی دوستدکترمهسا نسیمی دوست dr mahsa nasimi dost از دکترهای متخصص عمومی رشت هستند. مطب دکتر مهسا نسیمی دوست در رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا نسیمی دوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333621530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا نسیمی دوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا نسیمی دوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا نسیمی دوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا نسیمی دوست متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا نسیمی دوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.