دکتر سعید اسماعیل نیا

دکتر سعید اسماعیل نیا

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ جراحی درون بین کلیه،مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)
مشهد
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

75651

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار ۱/۴، ساختمان هشتم، طبقه دوم

تلفن:05138476100

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید اسماعیل نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید اسماعیل نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
ملاحظات

زمان نوبت دهی صرفا مربوط به حضور در مطب می باشد، ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود و ممکن است معطلی داشته باشد. لطفا صبور باشید

دکتر سعید اسماعیل نیا
دکتر سعید اسماعیل نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید اسماعیل نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید اسماعیل نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید اسماعیل نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید اسماعیل نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید اسماعیل نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اسماعیل نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید اسماعیل نیا کجا است؟
دکترسعید اسماعیل نیا مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید اسماعیل نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید اسماعیل نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اسماعیل نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید اسماعیل نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید اسماعیل نیا متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید اسماعیل نیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید اسماعیل نیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید اسماعیل نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید اسماعیل نیا چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سعید اسماعیل نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید اسماعیل نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید اسماعیل نیادکترسعید اسماعیل نیا dr saeid esmaeil nia از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر سعید اسماعیل نیا در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار ۱/۴، ساختمان هشتم، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید اسماعیل نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138476100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید اسماعیل نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید اسماعیل نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید اسماعیل نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید اسماعیل نیا متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید اسماعیل نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.