دکتر رضا مجتهدی

دکتر رضا مجتهدی

کد نظام پزشکی: 124177

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر رضا مجتهدی

درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت
آدرس: رشت - رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون)
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر علی عرفانی کریم زاده طوسی
دکتر علی عرفانی کریم زاده طوسی
داخلی
5
(16 نظر)
358 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:فردا
دکتر مصطفی اسدیان
دکتر مصطفی اسدیان
داخلی
5
(35 نظر)
499 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:30 تیر 1403
دکتر صیاد کاشف
دکتر صیاد کاشف
داخلی
5
(19 نظر)
482 نوبت موفق
رشت
اولین نوبت آزاد مطب:فردا

آدرس مطب دکتر رضا مجتهدی

درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت
آدرس:
رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون)
تلفن:

نظرات درباره دکتر رضا مجتهدی

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر رضا مجتهدی

چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا مجتهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا مجتهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا مجتهدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر رضا مجتهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا مجتهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مجتهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر رضا مجتهدی کجا است؟
دکتر رضا مجتهدی 1 مطب در درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا مجتهدی را ببینید.
آیا دکتر رضا مجتهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مجتهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر رضا مجتهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا مجتهدی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا مجتهدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا مجتهدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا مجتهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا مجتهدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا مجتهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا مجتهدی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر رضا مجتهدیدکتر رضا مجتهدی dr reza mojtahedi از دکترهای متخصص داخلی رشت هستند. مطب دکتر رضا مجتهدی در رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا مجتهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333621530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا مجتهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا مجتهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا مجتهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا مجتهدی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا مجتهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.