دکتر احمد جبینی

دکتر احمد جبینی

تخصص ارتوپدی

جراح استخوان و مفاصل
مشهد
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی زانو

درمان آرتروز، شکستگی ها، دیسک کمر و آسیبهای زانو 

در مطب جا اندازی و گچ گیری انجام می شود.

همکاری با بیمارستان مهر و ثامن الائمه

آدرس اینستاگرام: drahmadjabini  

کد نظام پزشکی

95814

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان هاشمیه

آدرس:

مشهد، خیابان هاشمیه، هاشمیه ۲۶، نبش بانک پاسارگاد، واحد ۱۵

تلفن:05138828155

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد جبینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد جبینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هاشمیه
دکتر احمد جبینی
دکتر احمد جبینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد جبینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد جبینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد جبینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد جبینی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد جبینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد جبینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد جبینی کجا است؟
دکتراحمد جبینی مطب خیابان هاشمیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد جبینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد جبینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد جبینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد جبینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد جبینی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد جبینی چه زمانی است؟
دکتر احمد جبینی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد جبینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد جبینی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر احمد جبینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد جبینی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد جبینیدکتراحمد جبینی dr ahmad jobeini از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر احمد جبینی در مشهد، خیابان هاشمیه، هاشمیه ۲۶، نبش بانک پاسارگاد، واحد ۱۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد جبینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138828155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد جبینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد جبینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد جبینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد جبینی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد جبینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.