%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

پیج اینستاگرام : leilakheirkhah12

کد نظام پزشکی

119812

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب گلسار

آدرس:

رشت، گلسار، خیابان 92، ساختمان پزشکان 31، طبقه3

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا خیرخواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا خیرخواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گلسار
ملاحظات

مراجعین محترم، لطفا قبل از حضور با منشی مطب تماس بگیرید.

دکتر لیلا خیرخواه
دکتر لیلا خیرخواه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا خیرخواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا خیرخواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا خیرخواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا خیرخواه چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا خیرخواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خیرخواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا خیرخواه کجا است؟
دکترلیلا خیرخواه مطب گلسار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا خیرخواه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا خیرخواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خیرخواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا خیرخواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا خیرخواه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا خیرخواه چه زمانی است؟
دکتر لیلا خیرخواه از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خیرخواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا خیرخواه چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر لیلا خیرخواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا خیرخواه 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا خیرخواهدکترلیلا خیرخواه dr leyla kheyrkhah از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) رشت هستند. مطب دکتر لیلا خیرخواه در رشت، گلسار، خیابان 92، ساختمان پزشکان 31، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا خیرخواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09369547140 , 01332112691 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا خیرخواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا خیرخواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا خیرخواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا خیرخواه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا خیرخواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.