دکتر فرنام محسنی

دکتر فرنام محسنی

پزشک عمومی

رشت

کد نظام پزشکی

177843

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت

آدرس:

رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون)

تلفن:01333621530

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرنام محسنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرنام محسنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرنام محسنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرنام محسنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرنام محسنی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرنام محسنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرنام محسنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرنام محسنی کجا است؟
دکترفرنام محسنی درمانگاه شبانه روزی منظریه رشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرنام محسنی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرنام محسنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرنام محسنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرنام محسنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرنام محسنی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرنام محسنی چه زمانی است؟
دکتر فرنام محسنی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرنام محسنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرنام محسنی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرنام محسنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرنام محسنی 0 از 5 است.

درباره دکتر فرنام محسنیدکترفرنام محسنی dr farnam mohseni از دکترهای متخصص عمومی رشت هستند. مطب دکتر فرنام محسنی در رشت، بلوار منظریه، چهارراه ولیعصر، ساختمان کریم، طبقه اول( روبه روی رستوران گارمون) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرنام محسنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01333621530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرنام محسنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرنام محسنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرنام محسنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرنام محسنی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرنام محسنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.