فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر گوش، حلق و بینی
  4. دکترهای اردبیل
  5. دکتر گوش، حلق و بینی اردبیل

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر رحیم داوری

دکتر رحیم داوری

تخصص گوش، حلق و بینی
4.3(40 نظر)
85٪پیشنهاد کاربران
837نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
اردبیل، پشت بیمارستان امام خمینی، ساختمان پزشکان، طبقه6، واحد177
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر منیژه جعفری

دکتر منیژه جعفری

تخصص گوش، حلق و بینی
4.8(21 نظر)
96٪پیشنهاد کاربران
420نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
اردبیل، میدان سرچشمه، روبروی مسجد طوی، ساختمان پزشکان سلامت
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز
دکتر سولماز خراسانی مقدم

دکتر سولماز خراسانی مقدم

تخصص گوش، حلق و بینی
4.8(19 نظر)
95٪پیشنهاد کاربران
229نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
اردبیل، پشت بیمارستان امام خمینی، ساختمان مجتمع بزرگ پزشکان اردبیل، طبقه 1، واحد 20
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر محمد باقر ستودهءاردبیلی

دکتر محمد باقر ستودهءاردبیلی

تخصص گوش، حلق و بینی
5(3 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
64نوبت موفق در دکترتو
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
اردبیل، میدان سرچشمه، انتهای کوچه شمس، پلاک 33
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر آتنا توسلی

دکتر آتنا توسلی

تخصص گوش، حلق و بینی
3.9(9 نظر)
78٪پیشنهاد کاربران
150نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
اردبیل، میدان سرچشمه، کوچه شمس،ساختمان پزشکان بابک، طبقه1، واحد2
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 6 مرداد
دکتر عبدالحسین مهدی نژاد

دکتر عبدالحسین مهدی نژاد

تخصص گوش، حلق و بینی
161نوبت موفق در دکترتو
خدمات: انحراف بینی، تخلیه / ترشح گوش، عفونت گوش، گوش درد، گرفتگی صدا - اختلال صدا، از دست دادن چشایی، گرفتگی بینی، خونریزی بینی (اپیستاکسی)، پارگی پرده گوش، تومور غدد بزاقی، سردرد سینوسی، تورم در گردن، زخم شدن زبان، زخم دهان، لوزه، پولیپ تار صوتی، پری (کیپ شدن) گوش، التهاب گوش، جراحی پلاستیک زیبایی گوش (اتوپلاستی)، جسم خارجی در کانال گوش، از دست دادن بویایی (آنوسمی)، سینوزیت، عفونت و درد گلو، ندول تیروئید، سنگ لوزه، عفونت تنفس فوقانی، ندول های تار صوتی، مشکل تار صوتی، بیماری منیر، خلط پشت حلق، شست و شوی گوش، آفت دهانی
نوبت‌دهی مطب
اردبیل، میدان سرچشمه، کوی طوی، ساختمان پزشکان فراز فراز، طبقه2
اولین نوبت آزاد مطب:
امروز


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل

دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر گوش، حلق و بینی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. گوش، حلق و بینی در اردبیل از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان گوش، حلق و بینی در اردبیل در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر گوش، حلق و بینی در اردبیل و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. گوش، حلق و بینی در اردبیل در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان گوش، حلق و بینی در اردبیل در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب اردبیل است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان گوش، حلق و بینی در اردبیل یک دکتر گوش، حلق و بینی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر گوش، حلق و بینی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی (متخصص و فوق تخصص) در اردبیل

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل ، می توانید به لیست دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای گوش، حلق و بینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر گوش، حلق و بینی اردبیل در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر گوش، حلق و بینی اردبیل در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای گوش، حلق و بینی در اردبیل شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر گوش، حلق و بینی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر گوش، حلق و بینی در اردبیل می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای گوش، حلق و بینی اردبیل بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر گوش، حلق و بینی در اردبیل به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای گوش، حلق و بینی اردبیل را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر گوش، حلق و بینی در اردبیل چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر گوش، حلق و بینی در اردبیل با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای گوش، حلق و بینی اردبیل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر گوش، حلق و بینی در اردبیل با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر گوش، حلق و بینی در اردبیل و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر گوش، حلق و بینی در اردبیل استفاده کنید

بهترین دکترهای گوش، حلق و بینی در ایران

بهترین دکترهای متخصص در اردبیل

دکتر زنان اردبیلدکتر عمومی اردبیلدکتر متخصص داخلی اردبیلدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) اردبیلدکتر روانشناس اردبیلدکتر دندانپزشک اردبیلدکتر جراحی عمومی اردبیلدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اردبیلدکتر قلب اردبیلدکتر متخصص ارتوپد اردبیلدکتر متخصص چشم پزشک اردبیلدکتر متخصص تغذیه اردبیلدکتر متخصص اورولوژی اردبیلدکتر پوست اردبیلمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اردبیلجراح مغز و اعصاب اردبیلدکتر متخصص بیماری های عفونی اردبیلدکتر متخصص گوارش و کبد اردبیلمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی اردبیلدکتر بینایی سنجی اردبیلدکتر متخصص غدد اردبیلمتخصص فیزیوتراپی اردبیلمتخصص شنوایی سنجی اردبیلدکتر متخصص ریه اردبیلمتخصص روماتولوژی اردبیلدکتر جراح پلاستیک اردبیلدکتر متخصص گفتار درمانی اردبیلدکتر متخصص آسم و آلرژی اردبیلدکتر متخصص خون و سرطان شناسی اردبیلدکتر متخصص کلیه بزرگسالان اردبیلدکتر متخصص غدد کودکان اردبیلدکتر متخصص کایروپراکتیک اردبیلدکتر مامایی اردبیلمتخصص رادیوتراپیست اردبیلمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی اردبیلدکتر مشاور دارویی اردبیلدکتر متخصص ژنتیک پزشکی اردبیلدکتر متخصص طب سنتی اردبیلدکتر متخصص درد اردبیل