%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصص زنان فلوشیپ فوق تخصصی انکولوژی (سرطان زنان)

سرطان تخمدان، سرطان رحم، سرطان دهانه رحم، انجام کولپوسکوپی، تشخیص ضایعات پیش بدخیمی دهانه رحم واژن و ناحیه تناسلی، درمان حاملگی مول و درمان زگیل تناسلی

در مطب سونوگرافی،کرایو تراپی،کولپوسکوپی، نمونه بردای از رحم انجام می شود.

همکاری با بیمارستان ام ار ای ، بیمارستان پارس و بیمارستان مسلمین

کد نظام پزشکی

۹۴۷۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی
 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بعد از کوچه شهید عبائیان، نرسیده به هتل پارس، ساختمان ولیعصر، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سیده معصومه هاشمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

*توجه توجه * بیماران محترم، خواهشمندیم قبل از مراجعه به مطب جهت هماهنگی با منشی مطب با شماره 09174881517 تماس حاصل فرمایید؛ در غیر اینصورت در مطب ویزیت نخواهید شد. و لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه به مطب، خواهشمندیم 24 ساعت قبل از ویزیت نوبت خود را از طریق سایت لغو نمایید.

دکتر سیده معصومه هاشمی
دکتر سیده معصومه هاشمی
دکتر سیده معصومه هاشمی از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سیده معصومه هاشمی در شیراز، خیابان زند، بعد از کوچه شهید عبائیان، نرسیده به هتل پارس، ساختمان ولیعصر، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده معصومه هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09174881517 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده معصومه هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده معصومه هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده معصومه هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده معصومه هاشمی تخصص زنان و زایمان و نازایی,فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.