دکتر مریم ریواز

دکتر مریم ریواز

تخصص قلب و عروق

دارای بورد تخصصی
شیراز

کد نظام پزشکی

۱۰۵۰۶۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه اول

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر مریم ریواز
دکتر مریم ریواز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم ریواز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم ریواز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم ریواز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم ریواز چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم ریواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ریواز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم ریواز کجا است؟
دکتر مریم ریواز 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم ریواز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم ریواز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ریواز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم ریواز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم ریواز متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم ریواز چه زمانی است؟
دکتر مریم ریواز از روز دوشنبه 24 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ریواز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم ریواز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم ریواز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم ریواز 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم ریواز

دکتر مریم ریواز dr maryam rivaz از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر مریم ریواز در شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم ریواز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132308962 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم ریواز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم ریواز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم ریواز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم ریواز تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم ریواز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.