دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر اعظم کاشفی زاده

دکتر اعظم کاشفی زاده

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

101088

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات درمانگاه نوید سلامت

آدرس:

تهران، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان جانبازان غربی، پلاک220

تلفن:02174286

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم کاشفی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اعظم کاشفی زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه نوید سلامت
تهران - تهران، نارمک، میدان هلال احمر، خیابان جانبازان غربی، پلاک220


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم کاشفی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم کاشفی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم کاشفی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم کاشفی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم کاشفی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم کاشفی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم کاشفی زاده کجا است؟
دکتر اعظم کاشفی زاده 1 مطب در درمانگاه نوید سلامت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعظم کاشفی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم کاشفی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم کاشفی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم کاشفی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم کاشفی زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم کاشفی زاده چه زمانی است؟
دکتر اعظم کاشفی زاده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم کاشفی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم کاشفی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اعظم کاشفی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم کاشفی زاده 0 از 5 است.
درباره دکتر اعظم کاشفی زاده


دکتر اعظم کاشفی زاده dr azam kashefi zade از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر اعظم کاشفی زاده در تهران، گیشا، ببن کوچه ۱۲و۱۴، ساختمان خاتم، پلاک ۲۹۳، طبقه دو، واحد دو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم کاشفی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02138827512 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم کاشفی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم کاشفی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم کاشفی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم کاشفی زاده متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم کاشفی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.