دکتر فرهاد قربانعلی زاده

دکتر فرهاد قربانعلی زاده

تخصص ارتوپدی

رشت
%100
پیشنهاد(از 25 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی ارتوپدی، فلوشیپ جراحی شانه و زانو و آسیب های ورزشی

تعویض مفصل شانه و زانو، درد شانه و زانو، آسیب ورزشی، پارگی رباط صلیبی و منیسک زانو، پارگی تاندون شانه، زانوی پرانتزی، تعویض مفصل لگن.

در مطب ویزیت و مشاوره قبل از جراحی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان پارس رشت

آدرس اینستاگرام: dr.ghorbanalizadeh.farhad

کد نظام پزشکی

97371

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات خیابان گلسار

آدرس:

رشت،گلسار،روبروی اداره پست،خیابان 80 پلاک 4

تلفن:01332115895

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد قربانعلی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد قربانعلی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%100
25 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر فرهاد قربانعلی زاده
دکتر فرهاد قربانعلی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد قربانعلی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد قربانعلی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد قربانعلی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد قربانعلی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد قربانعلی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد قربانعلی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد قربانعلی زاده کجا است؟
دکترفرهاد قربانعلی زاده خیابان گلسار مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد قربانعلی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد قربانعلی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد قربانعلی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد قربانعلی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد قربانعلی زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد قربانعلی زاده چه زمانی است؟
دکتر فرهاد قربانعلی زاده از روز دوشنبه 5 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد قربانعلی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد قربانعلی زاده چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر فرهاد قربانعلی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد قربانعلی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد قربانعلی زادهدکترفرهاد قربانعلی زاده dr farhad ghorban ali zade از دکترهای متخصص ارتوپدی رشت هستند. مطب دکتر فرهاد قربانعلی زاده در رشت،گلسار،روبروی اداره پست،خیابان 80 پلاک 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد قربانعلی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332115895 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد قربانعلی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد قربانعلی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد قربانعلی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد قربانعلی زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد قربانعلی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.