دکتر پریسا حسینی

دکتر پریسا حسینی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

124024

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز،ابتدای اردیبهشت غربی، ساختمان امیران، طبقه ۴ ،واحد ۱۳

تلفن:09374686155

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریسا حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پریسا حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریسا حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریسا حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریسا حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریسا حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریسا حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریسا حسینی کجا است؟
دکتر پریسا حسینی 1 مطب در خیابان اردیبهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پریسا حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر پریسا حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریسا حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریسا حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریسا حسینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریسا حسینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریسا حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریسا حسینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریسا حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریسا حسینی 0 از 5 است.

درباره دکتر پریسا حسینیدکتر پریسا حسینی dr parisa hoseeni از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر پریسا حسینی در شیراز،ابتدای اردیبهشت غربی، ساختمان امیران، طبقه ۴ ،واحد ۱۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریسا حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09374686155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریسا حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریسا حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریسا حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریسا حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریسا حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.