دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نوشین دخت دادجو

دکتر نوشین دخت دادجو

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

53514
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین دخت دادجو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین دخت دادجو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار کاربلد مهربان و دقیق هستند مطب تمیزه و برای هر بیمار وقت کافی میزارن و بدون استرس دادن به مریض توضیح میدن خدا اینجور دکترا رو زیاد کنه و به خانم دکتر عمر طولانی عنایت بفرماید

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسيار با حوصله با اخلاق و با آرامش

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی، دقیق، مهربان و با حوصله، نظم و تمیزی مطب عالی، فضای بدون استرس

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی ، خیلی راضی بودم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اولین بارم بود پیششون رفتم ،بسیار خانوم مهربون باوقاری بودند و به تمامی سوالاتم به آرومی جواب دادن ،و کاملا گوش میدادن به صحبتهام هرچند طولانی ، و اینکه تکی تکی میفرستادن داخل و این به نظرم خیلی خوب بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نوشین دخت دادجو
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان اردیبهشت غربی
شیراز - شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش خیابان باغشاه(فلسطین) و اردیبهشت غربی، جنب اداره محیط زیست، ساختمان نیکان، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین دخت دادجو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین دخت دادجو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین دخت دادجو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین دخت دادجو چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین دخت دادجو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین دخت دادجو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین دخت دادجو کجا است؟
دکتر نوشین دخت دادجو 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نوشین دخت دادجو را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین دخت دادجو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین دخت دادجو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین دخت دادجو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین دخت دادجو متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین دخت دادجو چه زمانی است؟
دکتر نوشین دخت دادجو از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین دخت دادجو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین دخت دادجو چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر نوشین دخت دادجو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین دخت دادجو 5 از 5 است.
درباره دکتر نوشین دخت دادجو


دکتر نوشین دخت دادجو dr noshin dokht dadjo از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر نوشین دخت دادجو در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش خیابان باغشاه(فلسطین) و اردیبهشت غربی، جنب اداره محیط زیست، ساختمان نیکان، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین دخت دادجو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318130-07132318140 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین دخت دادجو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین دخت دادجو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین دخت دادجو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین دخت دادجو متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین دخت دادجو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.