%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

53514

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش خیابان باغشاه(فلسطین) و اردیبهشت غربی، جنب اداره محیط زیست، ساختمان نیکان، طبقه چهارم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین دخت دادجو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین دخت دادجو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت غربی
ملاحظات

تذکر مهم **بیماران گرامی لطفا بعد از ثبت نوبت با مطب تماس بگیرید.

تذکر مهم **بیماران گرامی مبلغ پرداختی شما کارمزد سایت دکترتو برای ثبت نوبت است و لازم است مبلغ ویزیت به شکل کامل در مطب پرداخت شود.

دکتر نوشین دخت دادجو
دکتر نوشین دخت دادجو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین دخت دادجو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین دخت دادجو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین دخت دادجو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین دخت دادجو چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین دخت دادجو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین دخت دادجو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین دخت دادجو کجا است؟
دکترنوشین دخت دادجو مطب خیابان اردیبهشت غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوشین دخت دادجو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین دخت دادجو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین دخت دادجو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین دخت دادجو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین دخت دادجو متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین دخت دادجو چه زمانی است؟
دکتر نوشین دخت دادجو از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین دخت دادجو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین دخت دادجو چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر نوشین دخت دادجو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین دخت دادجو 5 از 5 است.

درباره دکتر نوشین دخت دادجودکترنوشین دخت دادجو dr noshin dokht dadjo از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر نوشین دخت دادجو در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش خیابان باغشاه(فلسطین) و اردیبهشت غربی، جنب اداره محیط زیست، ساختمان نیکان، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین دخت دادجو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318130-07132318140 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین دخت دادجو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین دخت دادجو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین دخت دادجو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین دخت دادجو متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین دخت دادجو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.