دکتر آرزو اندیشه تدبیر

دکتر آرزو اندیشه تدبیر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

55017
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌پزشک

تعیین جنسیت قبل از بارداری

سونوگرافی و انجام عمل های زیبایی زنان توسط جدیدترین دستگاه های لیزری 

همکار پزشک خانواده

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، جنب داروخانه معتمدی، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد11

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرزو اندیشه تدبیر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرزو اندیشه تدبیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی آروم و با حوصله به بیمار گوش میدن و ارامش خاصی دارن،عالی هستن.

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من ترجیح میدم پزشک ارزش بیشتری برای بیمار قایل باشه و سرسری از کنار علایم بیمار عبور نکند.

محمد باقر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب هستند. ولی زیاد توضیح نمیدهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرزو اندیشه تدبیر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو اندیشه تدبیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو اندیشه تدبیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو اندیشه تدبیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو اندیشه تدبیر چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو اندیشه تدبیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو اندیشه تدبیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو اندیشه تدبیر کجا است؟
دکتر آرزو اندیشه تدبیر 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرزو اندیشه تدبیر را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو اندیشه تدبیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو اندیشه تدبیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو اندیشه تدبیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو اندیشه تدبیر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو اندیشه تدبیر چه زمانی است؟
دکتر آرزو اندیشه تدبیر از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو اندیشه تدبیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو اندیشه تدبیر چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر آرزو اندیشه تدبیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو اندیشه تدبیر 5 از 5 است.

درباره دکتر آرزو اندیشه تدبیردکتر آرزو اندیشه تدبیر dr arezoo andishe tadbir از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر آرزو اندیشه تدبیر در شیراز، معالی آباد، جنب داروخانه معتمدی، ساختمان قصر یک، طبقه سوم، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو اندیشه تدبیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09390582333-07136340052 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو اندیشه تدبیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو اندیشه تدبیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو اندیشه تدبیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو اندیشه تدبیر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو اندیشه تدبیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.