دکتر گلشهر قدر قدر

دکتر گلشهر قدر قدر

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

کد نظام پزشکی

15661

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، خیابان رهبرماه، کوچه 3، کلینیک رز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گلشهر قدر قدر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گلشهر قدر قدر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معالی آباد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر گلشهر قدر قدر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر گلشهر قدر قدر می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر گلشهر قدر قدر
دکتر گلشهر قدر قدر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گلشهر قدر قدر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلشهر قدر قدر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گلشهر قدر قدر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گلشهر قدر قدر چقدر است؟
هزینه ویزیت گلشهر قدر قدر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلشهر قدر قدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گلشهر قدر قدر کجا است؟
دکترگلشهر قدر قدر مطب معالی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر گلشهر قدر قدر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر گلشهر قدر قدر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلشهر قدر قدر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گلشهر قدر قدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلشهر قدر قدر متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گلشهر قدر قدر چه زمانی است؟
دکتر گلشهر قدر قدر از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گلشهر قدر قدر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گلشهر قدر قدر چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر گلشهر قدر قدر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گلشهر قدر قدر 5 از 5 است.

درباره دکتر گلشهر قدر قدردکترگلشهر قدر قدر dr golshahr ghadar ghadr از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر گلشهر قدر قدر در شیراز، معالی آباد، خیابان رهبرماه، کوچه 3، کلینیک رز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گلشهر قدر قدر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178705866، 07136268413 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گلشهر قدر قدر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گلشهر قدر قدر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گلشهر قدر قدر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گلشهر قدر قدر متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گلشهر قدر قدر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.