دکتر سیده فریبا مساوات

دکتر سیده فریبا مساوات

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

30623
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان هفت تیر

آدرس:

شیراز، خیابان هفت تیر، خیابان اردیبهشت غربی، روبه روی بیمارستان شفا، مجتمع حکیم

تلفن:07132331295

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده فریبا مساوات را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده فریبا مساوات بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

مطب بسیار تمیز و بهداشتی . دکتر باحوصله ب سوالات پاسخگو بودند و کاملا رسیدگی کردند.

صفورا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین پزشک

مسعود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک بسیار بااخلاق و مودبی هستند، تشخیصهای بسیارعالی همراه بادرمان خوب و شایسته دارن

مسعود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر بسیار مودب و با اخلاقی هستند، تشخیصهای بسیار خوبی دارند،قبلاًپیش متخصص دیگه‌ای رفته بودم پیشنهاد عمل باریسک بالا داده بود که خیلی ترسیدم ولی ایشون باتبحر واستادی تمام عمل کردند و الحمدالله مشکلی پیش نیومد و خیلی هم راضی هستم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد بسیار خوب دکتر با بیمار‌و دقت در درمان و معاینه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده فریبا مساواتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده فریبا مساوات را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده فریبا مساوات نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده فریبا مساوات در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده فریبا مساوات چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده فریبا مساوات با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فریبا مساوات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده فریبا مساوات کجا است؟
دکتر سیده فریبا مساوات 1 مطب در مطب خیابان هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده فریبا مساوات را ببینید.
+
آیا دکتر سیده فریبا مساوات امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فریبا مساوات در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده فریبا مساوات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده فریبا مساوات متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده فریبا مساوات چه زمانی است؟
دکتر سیده فریبا مساوات از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فریبا مساوات در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده فریبا مساوات چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر سیده فریبا مساوات رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده فریبا مساوات 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده فریبا مساواتدکتر سیده فریبا مساوات dr seyede fariba mosavat از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سیده فریبا مساوات در شیراز، خیابان هفت تیر، خیابان اردیبهشت غربی، روبه روی بیمارستان شفا، مجتمع حکیم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده فریبا مساوات می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132331295 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده فریبا مساوات و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده فریبا مساوات هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده فریبا مساوات فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده فریبا مساوات متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده فریبا مساوات مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.