کد نظام پزشکی

92565

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی
  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات خیابان قصردشت

آدرس:

شیراز،خیابان قصردشت، داخل کوچه 53،سر عفیف آباد، ساختمان نوین، طبقه سوم، واحد 302

تلفن:09384381518

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مهدی مهرابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

دکتر محمد مهدی مهرابی
دکتر محمد مهدی مهرابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مهدی مهرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مهدی مهرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مهدی مهرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی مهرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مهدی مهرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی مهرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مهدی مهرابی کجا است؟
دکترمحمد مهدی مهرابی خیابان قصردشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد مهدی مهرابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مهدی مهرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی مهرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مهدی مهرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مهدی مهرابی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مهدی مهرابی چه زمانی است؟
دکتر محمد مهدی مهرابی از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی مهرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مهدی مهرابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد مهدی مهرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مهدی مهرابی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد مهدی مهرابیدکترمحمد مهدی مهرابی dr mohammad medi mehrabi از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد مهدی مهرابی در شیراز،خیابان قصردشت، داخل کوچه 53،سر عفیف آباد، ساختمان نوین، طبقه سوم، واحد 302 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مهدی مهرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09384381518 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مهدی مهرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مهدی مهرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مهدی مهرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مهدی مهرابی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مهدی مهرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.