دکتر محمد مهدی مهرابی

دکتر محمد مهدی مهرابی

کد نظام پزشکی: 92565
5 (4 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
170 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمد مهدی مهرابی

خیابان تقاطع بلوار ستارخان و مطهری
آدرس: شیراز - شیراز، تقاطع بلوار ستارخان و مطهری، کنار زیرگذر ستارخان، برج پزشکی وی (V)، طبقه 5، واحد 505
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 13 تیر | 17:30

آدرس مطب دکتر محمد مهدی مهرابی

خیابان تقاطع بلوار ستارخان و مطهری
آدرس:
شیراز، تقاطع بلوار ستارخان و مطهری، کنار زیرگذر ستارخان، برج پزشکی وی (V)، طبقه 5، واحد 505

نظرات درباره دکتر محمد مهدی مهرابی

5
از 4 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/17)
(1403/03/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: لیپوساکشن
مهناز(1403/01/19)
نوبت دهی مطب
(1403/01/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی
فاطمه زهرا(1402/11/21)
نوبت دهی مطب
(1402/11/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
تعریفشون رو شنیده بودم به نظرم دکتر باسوادی بودند.
لیلا(1402/11/12)
نوبت دهی مطب
(1402/11/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار باحوصله و منطقی مشاوره دادند. خیلی خوش اخلاق بودند

سوالات متداول راجع به دکتر محمد مهدی مهرابی

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مهدی مهرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مهدی مهرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مهدی مهرابی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی مهرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مهدی مهرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی مهرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمد مهدی مهرابی کجا است؟
دکتر محمد مهدی مهرابی 1 مطب در خیابان تقاطع بلوار ستارخان و مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد مهدی مهرابی را ببینید.
آیا دکتر محمد مهدی مهرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی مهرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمد مهدی مهرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مهدی مهرابی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مهدی مهرابی چه زمانی است؟
دکتر محمد مهدی مهرابی از روز چهارشنبه 13 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مهدی مهرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مهدی مهرابی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمد مهدی مهرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مهدی مهرابی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمد مهدی مهرابیدکتر محمد مهدی مهرابی dr mohammad medi mehrabi از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد مهدی مهرابی در شیراز، تقاطع بلوار ستارخان و مطهری، کنار زیرگذر ستارخان، برج پزشکی وی (V)، طبقه 5، واحد 505 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مهدی مهرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09389391576,09384381518 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مهدی مهرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مهدی مهرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مهدی مهرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مهدی مهرابی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مهدی مهرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.