دکتر الهام صدیقی مقدم پور

دکتر الهام صدیقی مقدم پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

دارای بورد تخصصی
تهران

کد نظام پزشکی

70486
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان هروی

آدرس:

تهران، میدان هروی، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ضلع جنوبی میدان ملت، پلاک ۱۱۰، طبقه چهارم، واحد۱۶

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام صدیقی مقدم پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام صدیقی مقدم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من سال ۹۷ با دکتر الهام صدیقی در بیمارستان صدیقهی زهرا (س) زایمان داشتم و بی نهایت راضی بودم با اینکه فیبروم داشتم اما ایشون منو سزارین کردن و هیچ مشکلی پیش نیومد برام خدارو شکر

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کارشون عالیه...از پاشخگویی و معالجه شون رازی بودم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام صدیقی مقدم پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام صدیقی مقدم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام صدیقی مقدم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام صدیقی مقدم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام صدیقی مقدم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام صدیقی مقدم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام صدیقی مقدم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام صدیقی مقدم پور کجا است؟
دکتر الهام صدیقی مقدم پور 1 مطب در مطب میدان هروی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام صدیقی مقدم پور را ببینید.
+
آیا دکتر الهام صدیقی مقدم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام صدیقی مقدم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام صدیقی مقدم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام صدیقی مقدم پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام صدیقی مقدم پور چه زمانی است؟
دکتر الهام صدیقی مقدم پور از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام صدیقی مقدم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام صدیقی مقدم پور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر الهام صدیقی مقدم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام صدیقی مقدم پور 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام صدیقی مقدم پوردکتر الهام صدیقی مقدم پور dr elham sedighi moghadam pur از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر الهام صدیقی مقدم پور در تهران، میدان هروی، خیابان استاد حسن بنای شمالی، ضلع جنوبی میدان ملت، پلاک ۱۱۰، طبقه چهارم، واحد۱۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام صدیقی مقدم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122318185-09032515477 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام صدیقی مقدم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام صدیقی مقدم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام صدیقی مقدم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام صدیقی مقدم پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام صدیقی مقدم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.