دکتر الهام کوکبی

دکتر الهام کوکبی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

64781
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، حدفاصل خیابان هفت تیر، بیست متری سینما سعدی و فلسطین (باغشاه)، جنب بیمارستان شفا، کوچه۵، ساختمان آریا، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام کوکبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام کوکبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک مهربان و خیلی سریع و مسلط به کار، عمل کیست داشتم فوق العاده راضی هستم جای عمل اصلا نیست ،هنوز تحت مداوا هستم

اسما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوش برخورد و با حوصله

محمد علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پیشنهاد می کنم البته فعلا تحت درمان هستیم.

سیده نسیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون کارشون حرف نداره واقعا عالی هستن

آذر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص‌شان خوب است

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام کوکبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام کوکبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام کوکبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام کوکبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام کوکبی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام کوکبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کوکبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام کوکبی کجا است؟
دکتر الهام کوکبی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام کوکبی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام کوکبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کوکبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام کوکبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام کوکبی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام کوکبی چه زمانی است؟
دکتر الهام کوکبی از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کوکبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام کوکبی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر الهام کوکبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام کوکبی 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام کوکبیدکتر الهام کوکبی dr elham kokabi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر الهام کوکبی در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، حدفاصل خیابان هفت تیر، بیست متری سینما سعدی و فلسطین (باغشاه)، جنب بیمارستان شفا، کوچه۵، ساختمان آریا، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام کوکبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132343521-09360091291 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام کوکبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام کوکبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام کوکبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام کوکبی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام کوکبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.