دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%95
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)

اطلاعات خیابان فردوسی

آدرس:

کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه چهارم

تلفن:03432234708

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره فرزاد مهاجری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره فرزاد مهاجری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%95
17 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی نبودم.

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

در اولین جلسه برخورد با خانم دکتر، راضی بودم.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر عالی هستند از همه نظر.

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مهربان و دلسوز و وقت میگذارند

خاطره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی با فاصله بسیار زیاد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره فرزاد مهاجری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فردوسی
کرمان - کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره فرزاد مهاجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره فرزاد مهاجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره فرزاد مهاجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره فرزاد مهاجری چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره فرزاد مهاجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره فرزاد مهاجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره فرزاد مهاجری کجا است؟
دکتر زهره فرزاد مهاجری 1 مطب در خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره فرزاد مهاجری را ببینید.
+
آیا دکتر زهره فرزاد مهاجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره فرزاد مهاجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره فرزاد مهاجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره فرزاد مهاجری متخصص زنان، زایمان و نازایی و طب مادر و جنین (پریناتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره فرزاد مهاجری چه زمانی است؟
دکتر زهره فرزاد مهاجری از روز سه شنبه 22 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره فرزاد مهاجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره فرزاد مهاجری چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر زهره فرزاد مهاجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره فرزاد مهاجری 5 از 5 است.
درباره دکتر زهره فرزاد مهاجری


دکتر زهره فرزاد مهاجری dr zohre farzad mohajeri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر زهره فرزاد مهاجری در کرمان، خیابان فردوسی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره فرزاد مهاجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432234708 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره فرزاد مهاجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره فرزاد مهاجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره فرزاد مهاجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره فرزاد مهاجری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره فرزاد مهاجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.