%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

28071

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، خیابان شهید عبائیان(روبه روی بیست متری سینما سعدی)، مجتمع دی

تلفن:07132346655

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید صالح پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید صالح پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر سعید صالح پور
دکتر سعید صالح پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید صالح پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید صالح پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید صالح پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید صالح پور چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید صالح پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صالح پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید صالح پور کجا است؟
دکترسعید صالح پور مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید صالح پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید صالح پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صالح پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید صالح پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید صالح پور متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید صالح پور چه زمانی است؟
دکتر سعید صالح پور از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید صالح پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید صالح پور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سعید صالح پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید صالح پور 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید صالح پوردکترسعید صالح پور dr saeid saleh pur از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سعید صالح پور در شیراز، خیابان زند، خیابان شهید عبائیان(روبه روی بیست متری سینما سعدی)، مجتمع دی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید صالح پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132346655 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید صالح پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید صالح پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید صالح پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید صالح پور متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید صالح پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.