دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فاطمه لطف اله زادگان

دکتر فاطمه لطف اله زادگان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

131004

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بین خیابان های بابک بهرامی و اسفندیار، ساختمان نگین نیایش، واحد 1

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه لطف اله زادگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه لطف اله زادگان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ظفر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بین خیابان های بابک بهرامی و اسفندیار، ساختمان نگین نیایش، واحد 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه لطف اله زادگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه لطف اله زادگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه لطف اله زادگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه لطف اله زادگان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه لطف اله زادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه لطف اله زادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان کجا است؟
دکتر فاطمه لطف اله زادگان 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه لطف اله زادگان را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه لطف اله زادگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه لطف اله زادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه لطف اله زادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه لطف اله زادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه لطف اله زادگان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه لطف اله زادگان از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه لطف اله زادگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه لطف اله زادگان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه لطف اله زادگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه لطف اله زادگان 0 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه لطف اله زادگان


دکتر فاطمه لطف اله زادگان dr fatemeh lotflah zadegan از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بین خیابان های بابک بهرامی و اسفندیار، ساختمان نگین نیایش، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188672300 , 02188677300 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه لطف اله زادگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه لطف اله زادگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه لطف اله زادگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه لطف اله زادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه لطف اله زادگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.