%79
پیشنهاد(از 28 کاربر)

درباره‌ی پزشک

IVF

لاپراسکوپی

کد نظام پزشکی

43927

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد، بلوار سجاد، بین سجاد ۲و۴، جنب درمانگاه میلاد، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینو نایبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینو نایبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%79
22 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  20 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار سجاد
ملاحظات

توجه شود : در این مطب بیماران باردار ، زگیل تناسلی ، قارچ و عفونت زنان معاینه نمیشوند .

معطلی در مطب تقریبی و حدود یک ساعت میباشد.

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

**تذکر مهم **بیماران گرامی خانم دکتر صرفا عمل سزارین را انجام میدهند.

دکتر مینو نایبی
دکتر مینو نایبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینو نایبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینو نایبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینو نایبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینو نایبی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینو نایبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو نایبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینو نایبی کجا است؟
دکترمینو نایبی مطب بلوار سجاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مینو نایبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مینو نایبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینو نایبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینو نایبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینو نایبی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینو نایبی چه زمانی است؟
دکتر مینو نایبی از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینو نایبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینو نایبی چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر مینو نایبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینو نایبی 4 از 5 است.

درباره دکتر مینو نایبیدکترمینو نایبی dr mino naebi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر مینو نایبی در مشهد، بلوار سجاد، بین سجاد ۲و۴، جنب درمانگاه میلاد، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینو نایبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137670999-05137648115 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینو نایبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینو نایبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینو نایبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینو نایبی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینو نایبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.