مصطفی افشاریان فر

مصطفی افشاریان فر

کارشناس ارشد تغذیه

و رژیم درمانی
مشهد

کد نظام پزشکی

ت6296

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب میدان بیمارستان امام رضا

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، بین خیابان رازی و چمران، برج پزشکی سیمرغ، طبقه ۶، کلینیک دیابت سیمرغ

تلفن:05138525402

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مصطفی افشاریان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان بیمارستان امام رضا
مصطفی افشاریان فر
مصطفی افشاریان فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مصطفی افشاریان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی افشاریان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مصطفی افشاریان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مصطفی افشاریان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی افشاریان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مصطفی افشاریان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مصطفی افشاریان فر کجا است؟
دکترمصطفی افشاریان فر مطب میدان بیمارستان امام رضا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مصطفی افشاریان فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مصطفی افشاریان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی افشاریان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مصطفی افشاریان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی افشاریان فر متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مصطفی افشاریان فر چه زمانی است؟
دکتر مصطفی افشاریان فر از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مصطفی افشاریان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مصطفی افشاریان فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مصطفی افشاریان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی مصطفی افشاریان فر 0 از 5 است.

درباره مصطفی افشاریان فردکترمصطفی افشاریان فر mostafa afsharian far از دکترهای متخصص تغذیه مشهد هستند. مطب مصطفی افشاریان فر در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، بین خیابان رازی و چمران، برج پزشکی سیمرغ، طبقه ۶، کلینیک دیابت سیمرغ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مصطفی افشاریان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138525402 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مصطفی افشاریان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مصطفی افشاریان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مصطفی افشاریان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مصطفی افشاریان فر متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مصطفی افشاریان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.