دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مصطفی تقوی

دکتر مصطفی تقوی

پزشک عمومی

یزد

کد نظام پزشکی

64612

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان امام علی

آدرس:

یزد، میدان امام علی، شهرک رزمندگان، بلوار فضیلت، جنب داروخانه دکتر سالاری

تلفن:03538203745

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی تقوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی تقوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان امام علی
یزد - یزد، میدان امام علی، شهرک رزمندگان، بلوار فضیلت، جنب داروخانه دکتر سالاری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی تقوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی تقوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی تقوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی تقوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی تقوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی تقوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی تقوی کجا است؟
دکتر مصطفی تقوی 1 مطب در مطب میدان امام علی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی تقوی را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی تقوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی تقوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی تقوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی تقوی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی تقوی چه زمانی است؟
دکتر مصطفی تقوی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی تقوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی تقوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مصطفی تقوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی تقوی 0 از 5 است.
درباره دکتر مصطفی تقوی


دکتر مصطفی تقوی dr mostafa taghavi از دکترهای متخصص عمومی یزد هستند. مطب دکتر مصطفی تقوی در یزد، میدان امام علی، شهرک رزمندگان، بلوار فضیلت، جنب داروخانه دکتر سالاری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی تقوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538203745 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی تقوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی تقوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی تقوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی تقوی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی تقوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.