دکتر سید علی پاکزاد مقدم

دکتر سید علی پاکزاد مقدم

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

98150

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان صفائیه

آدرس:

یزد، صفائیه، انتهای بلوار شهیدان اشراف، میدان توحید، درمانگاه دندان پزشکی ایران

تلفن:03538288883

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید علی پاکزاد مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان صفائیه
دکتر سید علی پاکزاد مقدم
دکتر سید علی پاکزاد مقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید علی پاکزاد مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید علی پاکزاد مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید علی پاکزاد مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید علی پاکزاد مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت سید علی پاکزاد مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی پاکزاد مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید علی پاکزاد مقدم کجا است؟
دکترسید علی پاکزاد مقدم مطب خیابان صفائیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید علی پاکزاد مقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید علی پاکزاد مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی پاکزاد مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید علی پاکزاد مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید علی پاکزاد مقدم متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید علی پاکزاد مقدم چه زمانی است؟
دکتر سید علی پاکزاد مقدم از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید علی پاکزاد مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید علی پاکزاد مقدم چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید علی پاکزاد مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید علی پاکزاد مقدم 0 از 5 است.

درباره دکتر سید علی پاکزاد مقدمدکترسید علی پاکزاد مقدم dr seyed ali pakzad moghadam از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر سید علی پاکزاد مقدم در یزد، صفائیه، انتهای بلوار شهیدان اشراف، میدان توحید، درمانگاه دندان پزشکی ایران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید علی پاکزاد مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538288883 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید علی پاکزاد مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید علی پاکزاد مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید علی پاکزاد مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید علی پاکزاد مقدم متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید علی پاکزاد مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.