دکتر ندا فرزانه

دکتر ندا فرزانه

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

روانپزشک و روان درمانگر
تهران
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس سایت دکتر ندا فرزانه

http://www.drnedafarzaneh.com/

آدرس اینستاگرام دکتر ندا فرزانه

drnedafarzaneh

کد نظام پزشکی

108136

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب گاندی

آدرس:

تهران، میدان ونک، بعد از خروجی گاندی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، ساختمان پزشکان، پلاک 38، طبقه 4، واحد 402

تلفن:02188673260

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا فرزانه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا فرزانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گاندی
ملاحظات

مبلغ ویزیت برای 15 دقیقه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ندا فرزانه، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ندا فرزانه
دکتر ندا فرزانه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا فرزانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا فرزانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا فرزانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا فرزانه چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا فرزانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا فرزانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا فرزانه کجا است؟
دکترندا فرزانه مطب گاندی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ندا فرزانه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ندا فرزانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا فرزانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا فرزانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا فرزانه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا فرزانه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ندا فرزانه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا فرزانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا فرزانه چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر ندا فرزانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا فرزانه 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا فرزانهدکترندا فرزانه dr neda farzaneh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر ندا فرزانه در تهران، میدان ونک، بعد از خروجی گاندی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، ساختمان پزشکان، پلاک 38، طبقه 4، واحد 402 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا فرزانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188673260 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا فرزانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا فرزانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا فرزانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا فرزانه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا فرزانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.