کد نظام پزشکی

ت-3139

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان قارن

آدرس:

ساری، خیابان قارن، ساختمان قارن کلینیک

تلفن:01133313444

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شقایق ریحانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان قارن
شقایق ریحانی
شقایق ریحانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شقایق ریحانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شقایق ریحانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شقایق ریحانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شقایق ریحانی چقدر است؟
هزینه ویزیت شقایق ریحانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شقایق ریحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شقایق ریحانی کجا است؟
دکترشقایق ریحانی مطب خیابان قارن مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شقایق ریحانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شقایق ریحانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شقایق ریحانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شقایق ریحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شقایق ریحانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شقایق ریحانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شقایق ریحانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل شقایق ریحانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شقایق ریحانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شقایق ریحانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شقایق ریحانی 0 از 5 است.

درباره شقایق ریحانیدکترشقایق ریحانی Shaghayegh reyhani از دکترهای متخصص تغذیه ساری هستند. مطب شقایق ریحانی در ساری، خیابان قارن، ساختمان قارن کلینیک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شقایق ریحانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133313444 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شقایق ریحانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شقایق ریحانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شقایق ریحانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شقایق ریحانی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شقایق ریحانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.