دکتر کاملیا مدنی

دکتر کاملیا مدنی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

همدان

کد نظام پزشکی

79878
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

همدان، آرامگاه بوعلی، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان پزشکان آراد

تلفن:08132511955

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاملیا مدنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاملیا مدنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مهتاب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشك خوب و با حوصله اي هستن .

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوش برخورد و خوشرو . کار درست

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوب و خوش برخوردی میباشند و واقعا کارشون درسته.

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی هستند. ولی ی ایراد خیلیییی بزرگ تو کارشون هست ک همزمان دوتا بیمار وارد میشه و آدم نمیتونه اونجوری ک راحت صحبت کنه و راجب مشکلاتش بگه اتاق ماما و پزشک باید جدا باشه ولی ایشون با ماما تو ی اتاق هستن و در اصل ۴ نفر همزمان تو ی اتاق میرن

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالییییییی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کاملیا مدنی
نوبت مطب خیابان بوعلی
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، آرامگاه بوعلی، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان پزشکان آراد
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاملیا مدنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاملیا مدنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاملیا مدنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاملیا مدنی چقدر است؟
هزینه ویزیت کاملیا مدنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاملیا مدنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاملیا مدنی کجا است؟
دکتر کاملیا مدنی 1 مطب در مطب خیابان بوعلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاملیا مدنی را ببینید.
+
آیا دکتر کاملیا مدنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاملیا مدنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاملیا مدنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاملیا مدنی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاملیا مدنی چه زمانی است؟
دکتر کاملیا مدنی از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاملیا مدنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاملیا مدنی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر کاملیا مدنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاملیا مدنی 5 از 5 است.

درباره دکتر کاملیا مدنیدکتر کاملیا مدنی dr kameliya madani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی همدان هستند. مطب دکتر کاملیا مدنی در همدان، آرامگاه بوعلی، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان پزشکان آراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاملیا مدنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132511955 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاملیا مدنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاملیا مدنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاملیا مدنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاملیا مدنی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاملیا مدنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.