دکتر مهرداد افشاری

دکتر مهرداد افشاری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

همدان

کد نظام پزشکی

90345
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان دی، طبقه اول، واحد2

تلفن:08132518590

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد افشاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد افشاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نظر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پدرم رو دوبار بردم مطب ایشون جواب گرفتند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرداد افشاری
نوبت مطب خیابان بوعلی
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان دی، طبقه اول، واحد2
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد افشاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد افشاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد افشاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد افشاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد افشاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد افشاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد افشاری کجا است؟
دکتر مهرداد افشاری 1 مطب در مطب خیابان بوعلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد افشاری را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد افشاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد افشاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد افشاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد افشاری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد افشاری چه زمانی است؟
دکتر مهرداد افشاری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد افشاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد افشاری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهرداد افشاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد افشاری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد افشاریدکتر مهرداد افشاری dr mehrdad afshari از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) همدان هستند. مطب دکتر مهرداد افشاری در همدان، خیابان بوعلی، ساختمان پزشکان دی، طبقه اول، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد افشاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132518590 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد افشاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد افشاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد افشاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد افشاری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد افشاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.