دکتر حسین مرادیان فرد

دکتر حسین مرادیان فرد

تخصص جراحی عمومی

همدان

کد نظام پزشکی

107040
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

همدان، میدان آرامگاه بوعلی، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه زیرزمین، واحد1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین مرادیان فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین مرادیان فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مقدس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اقای دکتر دکترخیلی خوب و مهربان صبور بودن کارشون عالی بودممنون.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین مرادیان فرد
نوبت مطب خیابان بوعلی
رزرو آنلاین نوبت
همدان - همدان، میدان آرامگاه بوعلی، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه زیرزمین، واحد1
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین مرادیان فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین مرادیان فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین مرادیان فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین مرادیان فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین مرادیان فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مرادیان فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین مرادیان فرد کجا است؟
دکتر حسین مرادیان فرد 1 مطب در مطب خیابان بوعلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین مرادیان فرد را ببینید.
+
آیا دکتر حسین مرادیان فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مرادیان فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین مرادیان فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین مرادیان فرد متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین مرادیان فرد چه زمانی است؟
دکتر حسین مرادیان فرد از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مرادیان فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین مرادیان فرد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین مرادیان فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین مرادیان فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین مرادیان فرددکتر حسین مرادیان فرد dr hosein moradiyan fard از دکترهای متخصص جراحی عمومی همدان هستند. مطب دکتر حسین مرادیان فرد در همدان، میدان آرامگاه بوعلی، جنب بانک رفاه مرکزی، ساختمان پزشکان آراد، طبقه زیرزمین، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین مرادیان فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 08132515023 , 08132514640 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین مرادیان فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین مرادیان فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین مرادیان فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین مرادیان فرد متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین مرادیان فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.