%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

کلینیک روانپزشکی و نوروتراپی پروفسور دکتر حسینی 

با بهره گیری از بهترین و مجهز ترین تجهیزات پزشکی شامل نقشه مغزی tdcs و rtms و نوروفيدبک برای درمان انواع اختلالات روانپزشکی اماده خدمت به همه بیماران عزیز می باشد 

کد نظام پزشکی

43754

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان امام

آدرس:

ساری، میدان امام، طبقه فوقانی بانک تجارت، مجتمع پزشکی برلیان طبقه دوم

تلفن:01133369323

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حمزه حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حمزه حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حمزه حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حمزه حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حمزه حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حمزه حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حمزه حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمزه حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حمزه حسینی کجا است؟
دکترسید حمزه حسینی مطب میدان امام مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حمزه حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حمزه حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمزه حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حمزه حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حمزه حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حمزه حسینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حمزه حسینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حمزه حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حمزه حسینی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید حمزه حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حمزه حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حمزه حسینیدکترسید حمزه حسینی dr seyed hamze hoseini از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ساری هستند. مطب دکتر سید حمزه حسینی در ساری، میدان امام، طبقه فوقانی بانک تجارت، مجتمع پزشکی برلیان طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حمزه حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133369323 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حمزه حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حمزه حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حمزه حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حمزه حسینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حمزه حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.