دکتر سعید احتشامی

دکتر سعید احتشامی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
ساری

کد نظام پزشکی

22093

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار۳، طبقه۲، وحد ۲۰۴

تلفن:01133323923

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید احتشامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید احتشامیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید احتشامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید احتشامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید احتشامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید احتشامی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید احتشامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید احتشامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید احتشامی کجا است؟
دکتر سعید احتشامی 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید احتشامی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید احتشامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید احتشامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید احتشامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید احتشامی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید احتشامی چه زمانی است؟
دکتر سعید احتشامی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید احتشامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید احتشامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید احتشامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید احتشامی 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید احتشامیدکتر سعید احتشامی dr saeed ehteshami از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب ساری هستند. مطب دکتر سعید احتشامی در ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار۳، طبقه۲، وحد ۲۰۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید احتشامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133323923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید احتشامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید احتشامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید احتشامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید احتشامی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید احتشامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.