دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهرا عقیلی

دکتر زهرا عقیلی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

127681
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات خیابان ابن سینا

آدرس:

مشهد، کوی دکتری، خیابان ابن سینا 6/1، ساختمان اراد، واحد 5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا عقیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا عقیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوش اخلاق، صبور و با حوصله، کاربلد و باسوادی هستن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا عقیلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ابن سینا
مشهد - مشهد، کوی دکتری، خیابان ابن سینا 6/1، ساختمان اراد، واحد 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا عقیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا عقیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا عقیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا عقیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا عقیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا عقیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا عقیلی کجا است؟
دکتر زهرا عقیلی 1 مطب در خیابان ابن سینا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا عقیلی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا عقیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا عقیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا عقیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا عقیلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا عقیلی چه زمانی است؟
دکتر زهرا عقیلی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا عقیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا عقیلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا عقیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا عقیلی 5 از 5 است.
درباره دکتر زهرا عقیلی


دکتر زهرا عقیلی dr zahra aghili از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر زهرا عقیلی در مشهد، کوی دکتری، خیابان ابن سینا 6/1، ساختمان اراد، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا عقیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138472881-09150856538 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا عقیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا عقیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا عقیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا عقیلی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا عقیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.