%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش کوچه6، مجتمع پزشکان نخبگان، طبقه3، واحد8

تلفن:09379930763

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه صالح را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه صالح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر دلسوز و مهربان واسه مریض وقت میزارن و عالی هستند.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده عالی هستن و دلسوز.خوش برخورد و با حوصله و دقیق و مهربان.....

فرحناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا عالی بودند با صبر و حوصله،مهربون،دقیق از همه نظر .حتما توصیه میکنم.

هاله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش برخورد و با حوصله هستند.از نظر علمی عالی و دقیق.سونو 7 هفتگی را نزد ایشان انجام دادم.

زیور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالي هستن خانم دكتر كن برأي سونو آنومالي رفتم دقت و حوصله ايشان حرف نداره

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر معصومه صالحسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه صالح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه صالح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه صالح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه صالح چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه صالح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه صالح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه صالح کجا است؟
دکتر معصومه صالح 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه صالح را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه صالح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه صالح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه صالح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه صالح متخصص طب مادر و جنین (پریناتولوژی) و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه صالح چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر معصومه صالح تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه صالح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه صالح چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر معصومه صالح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه صالح 5 از 5 است.

درباره دکتر معصومه صالحدکتر معصومه صالح dr masoume saleh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر معصومه صالح در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نبش کوچه6، مجتمع پزشکان نخبگان، طبقه3، واحد8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه صالح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09379930763 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه صالح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه صالح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه صالح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه صالح متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه صالح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.