دکتر مریم داودآبادی

دکتر مریم داودآبادی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اهواز

کد نظام پزشکی

29296
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه 1

تلفن:06133361073

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم داودآبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم داودآبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده باتجربه ،دلسوز،مهربون و متعهد هستن ،من باردار بودم ۴سال پیش نصفه شب پیام میدادم جوابم میدادن همون لحظه ،خیلی خیلی عالی هستن بعد از خدا ایشون.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم داودآبادی
نوبت مطب خیابان کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه 1

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم داودآبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم داودآبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم داودآبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم داودآبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم داودآبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم داودآبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم داودآبادی کجا است؟
دکتر مریم داودآبادی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم داودآبادی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم داودآبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم داودآبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم داودآبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم داودآبادی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم داودآبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم داودآبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم داودآبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم داودآبادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم داودآبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم داودآبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم داودآبادیدکتر مریم داودآبادی dr maryam davoodabadi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اهواز هستند. مطب دکتر مریم داودآبادی در اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم داودآبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133361073 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم داودآبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم داودآبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم داودآبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم داودآبادی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم داودآبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.