محمد حاجیان

محمد حاجیان

کارشناس تغذیه

خمینی شهر

کد نظام پزشکی

ت5287
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب میدان امام

آدرس:

خمینی شهر، نبش میدان امام، ابتدای خیابان بوعلی، مجتمع الماس شب، طبقه سوم

تلفن:09137575955

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به محمد حاجیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران محمد حاجیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

همت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

یکی از بهترین ها که فوق العاده نتیجه گرفتم و همینطور خواهرم ولی بخاطر شلوغ بودن نوبت گرفتن در هر جلسه خیلی سخت و طولانی مدته

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق دانا وقعا عالی بودن ممنونم

انتخاب نوع نوبت گیری از محمد حاجیان
نوبت مطب میدان امام
رزرو آنلاین نوبت
خمینی شهر - خمینی شهر، نبش میدان امام، ابتدای خیابان بوعلی، مجتمع الماس شب، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمد حاجیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حاجیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمد حاجیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمد حاجیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حاجیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمد حاجیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمد حاجیان کجا است؟
دکتر محمد حاجیان 1 مطب در مطب میدان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمد حاجیان را ببینید.
+
آیا محمد حاجیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حاجیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمد حاجیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حاجیان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمد حاجیان چه زمانی است؟
دکتر محمد حاجیان از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمد حاجیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمد حاجیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به محمد حاجیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمد حاجیان 5 از 5 است.

درباره محمد حاجیاندکتر محمد حاجیان mohammad hajian از دکترهای متخصص تغذیه خمینی شهر هستند. مطب محمد حاجیان در خمینی شهر، نبش میدان امام، ابتدای خیابان بوعلی، مجتمع الماس شب، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمد حاجیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09137575955 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمد حاجیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمد حاجیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمد حاجیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمد حاجیان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمد حاجیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.