دکتر مریم خسروی

دکتر مریم خسروی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

شاهین شهر

کد نظام پزشکی

142642

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 3 غربی، مجتمع پزشکی پارسیان، طبقه 3، واحد 8

تلفن:03145245089

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم خسروی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم خسروی
نوبت مطب خیابان فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
شاهین شهر - شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 3 غربی، مجتمع پزشکی پارسیان، طبقه 3، واحد 8
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم خسروی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم خسروی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم خسروی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم خسروی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم خسروی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خسروی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم خسروی کجا است؟
دکتر مریم خسروی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم خسروی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم خسروی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خسروی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم خسروی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم خسروی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم خسروی چه زمانی است؟
دکتر مریم خسروی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خسروی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم خسروی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم خسروی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم خسروی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم خسرویدکتر مریم خسروی dr maryam khosravi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شاهین شهر هستند. مطب دکتر مریم خسروی در شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 3 غربی، مجتمع پزشکی پارسیان، طبقه 3، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم خسروی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03145245089 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم خسروی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم خسروی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم خسروی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم خسروی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم خسروی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.