دکتر نیما اسدزاده

دکتر نیما اسدزاده

دکترای روانشناسی

اهواز

کد نظام پزشکی

4488

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب کیان آباد

آدرس:

اهواز، کیان آباد، بین خیابان یکم غربی و پل صیاد شیرازی (پهلوان غربی)، روبروی سیتی سنتر خلیج فارس، بالای رستوران رودکنار (ریورساید)، طبقه سوم، واحد ششم

تلفن:09163012446

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیما اسدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نیما اسدزاده
نوبت مطب کیان آباد
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیان آباد، بین خیابان یکم غربی و پل صیاد شیرازی (پهلوان غربی)، روبروی سیتی سنتر خلیج فارس، بالای رستوران رودکنار (ریورساید)، طبقه سوم، واحد ششم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیما اسدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیما اسدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیما اسدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیما اسدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت نیما اسدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما اسدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیما اسدزاده کجا است؟
دکتر نیما اسدزاده 1 مطب در مطب کیان آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیما اسدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر نیما اسدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیما اسدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیما اسدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیما اسدزاده متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیما اسدزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نیما اسدزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما اسدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیما اسدزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نیما اسدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیما اسدزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر نیما اسدزادهدکتر نیما اسدزاده dr nima asad zade از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب دکتر نیما اسدزاده در اهواز، کیان آباد، بین خیابان یکم غربی و پل صیاد شیرازی (پهلوان غربی)، روبروی سیتی سنتر خلیج فارس، بالای رستوران رودکنار (ریورساید)، طبقه سوم، واحد ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیما اسدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09163012446 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیما اسدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیما اسدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیما اسدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیما اسدزاده متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیما اسدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.