دکتر نادره نیکبخت

دکتر نادره نیکبخت

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اهواز

کد نظام پزشکی

148280

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

هواز، نادری، ساختمان ابولفضل العباس، بالای داروخانه کیمیا، طبقه 4

تلفن:06132227990

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نادره نیکبخت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نادره نیکبخت
نوبت مطب خیابان نادری
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - هواز، نادری، ساختمان ابولفضل العباس، بالای داروخانه کیمیا، طبقه 4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادره نیکبخت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادره نیکبخت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادره نیکبخت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادره نیکبخت چقدر است؟
هزینه ویزیت نادره نیکبخت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادره نیکبخت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادره نیکبخت کجا است؟
دکتر نادره نیکبخت 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نادره نیکبخت را ببینید.
+
آیا دکتر نادره نیکبخت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادره نیکبخت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادره نیکبخت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادره نیکبخت متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادره نیکبخت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نادره نیکبخت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادره نیکبخت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادره نیکبخت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نادره نیکبخت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادره نیکبخت 0 از 5 است.

درباره دکتر نادره نیکبختدکتر نادره نیکبخت dr nadereh nikbakht از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی اهواز هستند. مطب دکتر نادره نیکبخت در هواز، نادری، ساختمان ابولفضل العباس، بالای داروخانه کیمیا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادره نیکبخت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132227990 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادره نیکبخت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادره نیکبخت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادره نیکبخت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادره نیکبخت متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادره نیکبخت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.