دکتر پژمان علوی نژاد

دکتر پژمان علوی نژاد

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اهواز

کد نظام پزشکی

69387
%89
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان آبان غربی، مجتمع پزشکی آبان، طبقه 11

تلفن:06133369380

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پژمان علوی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پژمان علوی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%89
15 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

عبدالقادر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار با اخلاق و خوبی هستند مشکل ورم معده داشتم که بعد از آندوسکوپی یک سال هست زیر نظرشون هستم و کنترل شده هست خدا خیرشون بده

عبدالقادر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستند مشکل ورم معده داشتم که بعد از آندوسکوپی یک سال هست زیر نظر ایشون هستم و خدا رو شکر با دارو کنترل شده هست.

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی خیلی خوب

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ذکاوت دکتر پژمان قابل تحسین هست

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر پژمان علوی نژاد
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، خیابان آبان غربی، مجتمع پزشکی آبان، طبقه 11
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پژمان علوی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پژمان علوی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پژمان علوی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پژمان علوی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت پژمان علوی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان علوی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پژمان علوی نژاد کجا است؟
دکتر پژمان علوی نژاد 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پژمان علوی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر پژمان علوی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان علوی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پژمان علوی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پژمان علوی نژاد متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پژمان علوی نژاد چه زمانی است؟
دکتر پژمان علوی نژاد از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان علوی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پژمان علوی نژاد چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر پژمان علوی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پژمان علوی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر پژمان علوی نژاددکتر پژمان علوی نژاد dr pezhman alavi nezhad از دکترهای متخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر پژمان علوی نژاد در اهواز، کیانپارس، خیابان آبان غربی، مجتمع پزشکی آبان، طبقه 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پژمان علوی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133369380 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پژمان علوی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پژمان علوی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پژمان علوی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پژمان علوی نژاد متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پژمان علوی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.