دکتر میترا اشرفپوری

دکتر میترا اشرفپوری

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اهواز

کد نظام پزشکی

52561

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۴ غربی، فاز یک، پلاک ۶، مجتمع پزشکان غرب کیانپارس، طبقه ی سه غربی

تلفن:0613417926

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میترا اشرفپوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر میترا اشرفپوری
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۴ غربی، فاز یک، پلاک ۶، مجتمع پزشکان غرب کیانپارس، طبقه ی سه غربی

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا اشرفپوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا اشرفپوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا اشرفپوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا اشرفپوری چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا اشرفپوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا اشرفپوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا اشرفپوری کجا است؟
دکتر میترا اشرفپوری 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر میترا اشرفپوری را ببینید.
+
آیا دکتر میترا اشرفپوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا اشرفپوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا اشرفپوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا اشرفپوری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا اشرفپوری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر میترا اشرفپوری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا اشرفپوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا اشرفپوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر میترا اشرفپوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا اشرفپوری 0 از 5 است.

درباره دکتر میترا اشرفپوریدکتر میترا اشرفپوری dr mitra ashraf puri از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اهواز هستند. مطب دکتر میترا اشرفپوری در اهواز، کیانپارس، خیابان ۱۴ غربی، فاز یک، پلاک ۶، مجتمع پزشکان غرب کیانپارس، طبقه ی سه غربی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا اشرفپوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0613417926 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا اشرفپوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا اشرفپوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا اشرفپوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا اشرفپوری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا اشرفپوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.