محمود صداقت خواه

محمود صداقت خواه

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناس کودک و نوجوان
کرج

کد نظام پزشکی

5270

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، مابین طالقانی و شهدا، جنب بانک آینده، برج رازی، طبقه ۸

تلفن:02632218870

اطلاعات مطب مهرشهر

آدرس:

کرج، مهرشهر، بلوار ارم، روبه روی باغ سیب، مرکز تجاری ارم

تلفن:02633310656

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمود صداقت خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از محمود صداقت خواه
نوبت مطب خیابان بهشتی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، مابین طالقانی و شهدا، جنب بانک آینده، برج رازی، طبقه ۸
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
نوبت مطب مهرشهر
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، مهرشهر، بلوار ارم، روبه روی باغ سیب، مرکز تجاری ارم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمود صداقت خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود صداقت خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمود صداقت خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمود صداقت خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود صداقت خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمود صداقت خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمود صداقت خواه کجا است؟
دکتر محمود صداقت خواه 2 مطب در مطب خیابان بهشتی و مطب مهرشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمود صداقت خواه را ببینید.
+
آیا محمود صداقت خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود صداقت خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمود صداقت خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود صداقت خواه متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمود صداقت خواه چه زمانی است؟
دکتر محمود صداقت خواه از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمود صداقت خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمود صداقت خواه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمود صداقت خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمود صداقت خواه 0 از 5 است.

درباره محمود صداقت خواهدکتر محمود صداقت خواه mahmood sedaghat khah از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب محمود صداقت خواه در کرج، خیابان شهید بهشتی، مابین طالقانی و شهدا، جنب بانک آینده، برج رازی، طبقه ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمود صداقت خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632218870 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمود صداقت خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمود صداقت خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمود صداقت خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمود صداقت خواه متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمود صداقت خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.